Novinky

Konference ESG Leadership

Konference ESG Leadership

JIž 6. ročník konference se koná pod záštitou Ministerstva zahraničních věcí ČR dne 14. září 2023 v Kongresovém centrum České národní banky.

Unikátní konference zaměřená na lídry českého byznysu a jejich vztah k ESG a udržitelnosti. Tématem tlumočených panelových diskuzí budou trendy v oblasti udržitelnosti, její strategie, osvědčené postupy a procesy. Novinkou pro letošní rok je možnost zapojení se do debaty pomocí aplikace sli.do .

Těšit se můžeme také na prezentaci výzkumu Úspěšný lídr a ESG nebo vyhlášení Czech Sustainability Leader Award. Na závěr dne bude samozřejmě prostor také pro networking.

Mezi řečníky je na konferenci pozvána i paní zakladatelka A-GIGA s.r.o., Věra Babišová.

Více informací ke konferenci najdete na oficiálním webu Business Leaders Forum https://esgleaders.cz nebo Facebooku.

Memorandum o spolupráci

Memorandum o spolupráci

Memorandum o vzájemné spolupráci dnes podepsala Vězeňská služba ČR spolu s Platformou Organizace pro pomoc odsouzeným a propuštěným (OPOP). 

Za společnost A-GIGA s.r.o., která je dlouhodobým členem platformy OPOP, byla u podpisu memoranda přítomna paní ředitelka Věra Babišová.

Memorandum spolu s VSČR podepsali také Spolek Lighthouse, Lighthouse Academy, ProEduCo, Šance P.R.O. a Volonté Czech.

Cílem memoranda je možnost zahájení spolupráce při tvorbě informačního systému „Organizér klientů neziskových organizací“ (OKNO). Zúčastněnými stranami budou projednány možnosti sdílení dat týkajících se jednotlivých odsouzených nebo propuštěných osob, které ve výkonu trestu odnětí svobody či po propuštění spolupracují nebo spolupracovaly s neziskovými a příspěvkovými organizacemi.

https://www.vscr.cz/clanky/detail/memorandum-o-spolupraci-vezenske-sluzby-cr-a-platformy-opop?fbclid=IwAR0fzMGh92xG6epLTtXjg04C88-ZITYuR3K9Z5DNpEhskd098N6032cneag

Yellow Ribbon Run 2022

Yellow Ribbon Run 2022

Yellow Ribbon Run 2022

Na start osvětového závodu se běžci postavili 21. června v Aktivním lesoparku Řepy a letošní ročník se tématicky věnoval dětem vězněných rodičů. Součástí programu tak byl i závod dětí, jehož patronkou byla moderátorka České televize, Barbora Černošková.

Do závodu se přihlásilo přes 800 běžců a mezi nimi jsme nechyběli ani my! Z tohoto krásného počtu tvoří velkou část také 283 odsouzených vězňů z několika českých věznic, kteří si jej zaběhli virtuálně. 

„Cílem projektu Yellow Ribbon je dát lidem s trestní minulostí a jejich rodinám druhou šanci na slušný život, přispět tak k prevenci kriminality, snížení recidivy a větší bezpečnosti ve společnosti.“ 

zdroj: https://yellowribbon.cz

Letos, již posedmé, jsme se tak opět všichni společně postavili na start osvětového běžeckého závodu Yellow Ribbon Run a utekli předsudkům!

Více informací o závodu naleznete na oficiálním webu projektu https://yellowribbon.cz .

Všichni máme stejný cíl
Společně pro společnost bez předsudků
Josef Hrubý, terapeut a vychovatel ve věznici Vinařice

Naši běžci spolu s realizátorem závodu Tomášem Slavatou

Naši závodníci – malí i velcí, spolu s paní Barborou Černoškovou
SLAVNOSTNÍ OTEVŘENÍ NOVÉ VÝROBNÍ HALY – VĚZNICE KUŘIM

SLAVNOSTNÍ OTEVŘENÍ NOVÉ VÝROBNÍ HALY – VĚZNICE KUŘIM

Dne 25.2.2022 proběhlo ve věznici Kuřim za přítomnosti náměstka generálního ředitele pro ekonomiku a logistiku p. Ing. Jaroslava Myšičky, MBA a p. ředitele věznice Kuřim Vrchního rady plk. PhDr. Petra Juříčka, Ph.D. slavnostní otevření nové výrobní haly, ve které bude mít i naše firma A-GIGA s.r.o. 56 pracovních míst. Velký podíl na přípravě výstavby haly má i pí. plk. PhDr. Gabriela Slováková, Ph.D.Děkujeme všem, kteří se podíleli na vybudování nové výrobní haly !

Získali jsme ocenění významný partner roku 2021

Získali jsme ocenění významný partner roku 2021

Dne 1.ledna 2022 bylo A-GIGA s.r.o. uděleno ocenění významný partner roku 2021 od našeho dlouhodobého klienta T-MOBILE. Ocenění si velmi vážíme a těšíme se na další spolupráci!

Ocenění Českých Podnikatelek zná své vítězky

Ocenění Českých Podnikatelek zná své vítězky

Také ve 14. ročníku soutěže Ocenění Českých Podnikatelek sbíraly často vavříny zástupkyně rodinných firem. Loni jich byly ve finále tři čtvrtiny, letos je rodinných podniků mezi finalistkami 37. Úspěšné podnikatelky byly oceněny celkem v sedmi kategoriích.

Podmínky vstupu do soutěže splnilo 25 760 kandidátek, z nichž bylo na základě ratingu vybráno 2 456 semifinalistek. Do finále se dostalo 112 žen.

V kategorii Střední společnost (30 až 80 milionů) se umístila na krásném 3. místě jednatelka společnosti A-GIGA s.r.o. Věra Babišová.

Jak vytvořit inkluzivní firemní kulturu

Jak vytvořit inkluzivní firemní kulturu

Věra Babišová z A-GIGA zasedla u kulatého stolu SDG summitu a sdílela příklady inkluze ze své firemní praxe. Níže naleznete článek, kde najdete hlavní myšlenky a shrnutí této akce. Odkaz na článek zde: https://www.csr-online.cz/jak-vytvorit-inkluzivni-firemni-kulturu/ 

CZECH CONTACT CENTER AWARD

CZECH CONTACT CENTER AWARD

V soutěži CZECH CONTACT CENTER AWARD pořádané asociací ADMEZ se velmi úspěšně umístili i zaměstnanci A-giga!
Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže proběhlo během 21. ročníku konference Call Centra:
1. místo v kategorii Osobnost kontaktního centra – operátor – získal Miloslav Mácha, A-GIGA s.r.o.
3. místo v kategorii Leader kontaktního centra – získal Libor Jaroš, A-GIGA s.r.o.
Osobní předání cen vítězům poté probíhalo již samostatně v našich konkrétních pobočkách. Oběma kolegům velmi gratulujeme a děkujeme za vaši skvělou práci a krásnou prezentaci naší společnosti!

Human Learning Systems

Human Learning Systems

Příběh z jara 2020 o naší reakci na pandemii Covid-19 byl publikován jako případová studie v rámci projektu Human Learning Systems.

Human Learning Systems je otevřená platforma vedená Toby Lowem, který je “Visiting Professor of Public Management at the Centre for Public Impact”.
Přistup Human Learning Systems vychází z předpokladů, že

  • zaměření se na vztahy mezi lidmi vytváří lepší pracovní postupy a lepší pracovní místa;
  • upřednostnění společného učení se nad prostým výkonem práce vytváří bezpečný prostor pro inovaci a trvalé zlepšování se;
  • přemýšlení v systémech, tedy chápání věcí jako propojených a vzájemně závislých, vede k lepším výsledkům pro všechny.

Pomáháme na lince 1212

Pomáháme na lince 1212

S ohledem na aktuální situaci jsme alokovali bezplatně 7 operátorů na zodpovídání dotazů k epidemii koronaviru na telefonní lince 1212. Linka 1212 je v provozu přes 3 týdny. Za tu dobu na ni volalo 79 tisíc občanů a dalších 19,5 tisíc psalo na chat. Zmínila se o nás společnost Mluvii ve svém děkovném příspěvku na facebooku. Přikládáme i odkaz na náš příspěvek na facebooku.

1234