Archiv pro Listopad, 2021

Ocenění Českých Podnikatelek zná své vítězky

Také ve 14. ročníku soutěže Ocenění Českých Podnikatelek sbíraly často vavříny zástupkyně rodinných firem. Loni jich byly ve finále tři čtvrtiny, letos je rodinných podniků mezi finalistkami 37. Úspěšné podnikatelky byly oceněny celkem v sedmi kategoriích. Podmínky vstupu do soutěže splnilo 25 760 kandidátek, z nichž bylo na základě ratingu vybráno 2 456 semifinalistek. Do finále se dostalo 112 žen. V kategorii Střední společnost (30 až 80 milionů) se umístila na krásném 3. místě jednatelka společnosti A-GIGA s.r.o. Věra Babišová.

Jak vytvořit inkluzivní firemní kulturu

Věra Babišová z A-GIGA zasedla u kulatého stolu SDG summitu a sdílela příklady inkluze ze své firemní praxe. Níže naleznete článek, kde najdete hlavní myšlenky a shrnutí této akce. Odkaz na článek zde: https://www.csr-online.cz/jak-vytvorit-inkluzivni-firemni-kulturu/ 

CZECH CONTACT CENTER AWARD

V soutěži CZECH CONTACT CENTER AWARD pořádané asociací ADMEZ se velmi úspěšně umístili i zaměstnanci A-giga! Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže proběhlo během 21. ročníku konference Call Centra: 1. místo v kategorii Osobnost kontaktního centra – operátor – získal Miloslav Mácha, A-GIGA s.r.o. 3. místo v kategorii Leader kontaktního centra – získal Libor Jaroš, A-GIGA s.r.o. Osobní předání cen vítězům poté probíhalo již samostatně v našich konkrétních pobočkách. Oběma kolegům velmi gratulujeme a děkujeme za vaši skvělou práci a krásnou prezentaci naší společnosti!