Archiv kategorie pro "Call centrum"

SLAVNOSTNÍ OTEVŘENÍ NOVÉ VÝROBNÍ HALY – VĚZNICE KUŘIM

Dne 25.2.2022 proběhlo ve věznici Kuřim za přítomnosti náměstka generálního ředitele pro ekonomiku a logistiku p. Ing. Jaroslava Myšičky, MBA a p. ředitele věznice Kuřim Vrchního rady plk. PhDr. Petra Juříčka, Ph.D. slavnostní otevření nové výrobní haly, ve které bude mít i naše firma A-GIGA s.r.o. 56 pracovních míst. Velký podíl na přípravě výstavby haly má i pí. plk. PhDr. Gabriela Slováková, Ph.D.Děkujeme všem, kteří se podíleli na vybudování nové výrobní haly !

CZECH CONTACT CENTER AWARD

V soutěži CZECH CONTACT CENTER AWARD pořádané asociací ADMEZ se velmi úspěšně umístili i zaměstnanci A-giga! Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže proběhlo během 21. ročníku konference Call Centra: 1. místo v kategorii Osobnost kontaktního centra – operátor – získal Miloslav Mácha, A-GIGA s.r.o. 3. místo v kategorii Leader kontaktního centra – získal Libor Jaroš, A-GIGA s.r.o. Osobní předání cen vítězům poté probíhalo již samostatně v našich konkrétních pobočkách. Oběma kolegům velmi gratulujeme a děkujeme za vaši skvělou práci a krásnou prezentaci naší společnosti!

Projekt ROUŠKY 2020

Společnost A-Giga s.r.o. ve spolupráci s Věznicí Vinařice zahájila ve středu 17.3.2020 šití bavlněných roušek pro potřeby věznice, zaměstnanců a odsouzených. Za pouhé dva dny jsme vyrobili roušku pro každého zaměstnance Věznice Vinařice a pro zaměstnané odsouzené. Část roušek je předávána našim seniorům prostřednictvím humanitárních organizací. Aktuální denní produkce je cca 1.000 kusů roušek…odkaz na celý článek.

Historie a budoucnost A-GIGA

Na historii a budoucnost společnosti A-GIGA jsme se zeptali paní majitelky Věry Babišové. Jak Vás napadlo založit telemarketingovou společnost? Řekl si o to vývoj na trhu. Již od roku 1996 spolupracujeme s telekomunikačními operátory v oblasti akvizic nových zákazníků a přišla chvíle, kdy se telemarketing začal jevit jako vhodný nástroj. Naše klientela se postupně rozrostla i z jiných segmentů… odkaz na celý článek

Expandujeme, otevřeli jsme novou provozovnu v Kuřimi!

V listopadu jsme otevřeli novou provozovnu ve věznici Kuřim. Děkujeme za vstřícnost vedení věznice při přípravách tohoto projektu! Budeme stavět na našich dlouhodobých zkušenostech s outboundem v tomto prostředí. Budeme pokračovat nejen v zaměstnávání, ale i s resocializací sociálně vyloučených osob formou doprovázení ve i po výkonu trestu odnětí svobody.

Pomáháme v doporovázení našich klientů

Takto modelujeme na seminářích nové metody doprovázení našich klientů po opuštění výkonu trestu odnětí svobody.

A-GIGA na YRR 2019

I tento rok jsme se rozhodly podpořit akci Yellow Ribbon Run. Za společnost A-GIGA se v červnu zúčastní dvou štafet 8 běžců, z čehož budou 4 bývalí odsouzení, kteří jsou našimi úspěšnými kolegy v práci. Tým doplní i klienti z partnerské neziskové organizace Šance P.R.O.

Stali jsme se obchodním partnerem společnosti MND

Úspěšně jsem ukončili pilotní projekt pro společnost MND a.s. a 1. června jsme se stali oficiálním obchodním partnerem. Moc si vážíme této příležitosti a těšíme se na spolupráci.

Účastnili jsme se výzkumu Michaela Montalta

Účastnili jsme se výzkumu, podpořeného generálním ředitelem Vězeňské služby ČR, který prováděl ve Věznici Vinařice Michael Montalto, student The University of Western Australia (na snímku druhý zprava). Název projektu:  Kriminologický a psychologický přístup ke snížení recidivy pomocí osobnostních rysů pro dosažení účinné léčby.

Operátorka měsíce

V A-Giga se zaměřujeme na podporu a rozvoj našich zaměstnanců. Jedním z úspěchů na call centru A-Giga jsou i výkony naší operátorky Jany, které se konstatntně daří naplňovat předem stanovené cíle a naopak je ještě překonat. Jsme moc vděčni za její práci a proto jsme se rozhodli s Janou sepsat krátký rozhovor o její aktivitě na call centru v Lounech. Odkaz na celý článek naleznete zde.

12