Novinky

Ocenění Českých Podnikatelek zná své vítězky

Ocenění Českých Podnikatelek zná své vítězky

Také ve 14. ročníku soutěže Ocenění Českých Podnikatelek sbíraly často vavříny zástupkyně rodinných firem. Loni jich byly ve finále tři čtvrtiny, letos je rodinných podniků mezi finalistkami 37. Úspěšné podnikatelky byly oceněny celkem v sedmi kategoriích.

Podmínky vstupu do soutěže splnilo 25 760 kandidátek, z nichž bylo na základě ratingu vybráno 2 456 semifinalistek. Do finále se dostalo 112 žen.

V kategorii Střední společnost (30 až 80 milionů) se umístila na krásném 3. místě jednatelka společnosti A-GIGA s.r.o. Věra Babišová.

Jak vytvořit inkluzivní firemní kulturu

Jak vytvořit inkluzivní firemní kulturu

Věra Babišová z A-GIGA zasedla u kulatého stolu SDG summitu a sdílela příklady inkluze ze své firemní praxe. Níže naleznete článek, kde najdete hlavní myšlenky a shrnutí této akce. Odkaz na článek zde: https://www.csr-online.cz/jak-vytvorit-inkluzivni-firemni-kulturu/ 

CZECH CONTACT CENTER AWARD

CZECH CONTACT CENTER AWARD

V soutěži CZECH CONTACT CENTER AWARD pořádané asociací ADMEZ se velmi úspěšně umístili i zaměstnanci A-giga!
Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže proběhlo během 21. ročníku konference Call Centra:
1. místo v kategorii Osobnost kontaktního centra – operátor – získal Miloslav Mácha, A-GIGA s.r.o.
3. místo v kategorii Leader kontaktního centra – získal Libor Jaroš, A-GIGA s.r.o.
Osobní předání cen vítězům poté probíhalo již samostatně v našich konkrétních pobočkách. Oběma kolegům velmi gratulujeme a děkujeme za vaši skvělou práci a krásnou prezentaci naší společnosti!
Human Learning Systems

Human Learning Systems

Příběh z jara 2020 o naší reakci na pandemii Covid-19 byl publikován jako případová studie v rámci projektu Human Learning Systems.

Human Learning Systems je otevřená platforma vedená Toby Lowem, který je “Visiting Professor of Public Management at the Centre for Public Impact”.
Přistup Human Learning Systems vychází z předpokladů, že

  • zaměření se na vztahy mezi lidmi vytváří lepší pracovní postupy a lepší pracovní místa;
  • upřednostnění společného učení se nad prostým výkonem práce vytváří bezpečný prostor pro inovaci a trvalé zlepšování se;
  • přemýšlení v systémech, tedy chápání věcí jako propojených a vzájemně závislých, vede k lepším výsledkům pro všechny.
Pomáháme na lince 1212

Pomáháme na lince 1212

S ohledem na aktuální situaci jsme alokovali bezplatně 7 operátorů na zodpovídání dotazů k epidemii koronaviru na telefonní lince 1212. Linka 1212 je v provozu přes 3 týdny. Za tu dobu na ni volalo 79 tisíc občanů a dalších 19,5 tisíc psalo na chat. Zmínila se o nás společnost Mluvii ve svém děkovném příspěvku na facebooku. Přikládáme i odkaz na náš příspěvek na facebooku.

Projekt ROUŠKY 2020

Projekt ROUŠKY 2020

Společnost A-Giga s.r.o. ve spolupráci s Věznicí Vinařice zahájila ve středu 17.3.2020 šití bavlněných roušek pro potřeby věznice, zaměstnanců a odsouzených. Za pouhé dva dny jsme vyrobili roušku pro každého zaměstnance Věznice Vinařice a pro zaměstnané odsouzené. Část roušek je předávána našim seniorům prostřednictvím humanitárních organizací. Aktuální denní produkce je cca 1.000 kusů roušek…odkaz na celý článek.

Historie a budoucnost A-GIGA

Historie a budoucnost A-GIGA

Na historii a budoucnost společnosti A-GIGA jsme se zeptali paní majitelky Věry Babišové.

Jak Vás napadlo založit telemarketingovou společnost?

Řekl si o to vývoj na trhu. Již od roku 1996 spolupracujeme s telekomunikačními operátory v oblasti akvizic nových zákazníků a přišla chvíle, kdy se telemarketing začal jevit jako vhodný nástroj. Naše klientela se postupně rozrostla i z jiných segmentů… odkaz na celý článek

Expandujeme, otevřeli jsme novou provozovnu v Kuřimi!

Expandujeme, otevřeli jsme novou provozovnu v Kuřimi!

V listopadu jsme otevřeli novou provozovnu ve věznici Kuřim. Děkujeme za vstřícnost vedení věznice při přípravách tohoto projektu! Budeme stavět na našich dlouhodobých zkušenostech s outboundem v tomto prostředí. Budeme pokračovat nejen v zaměstnávání, ale i s resocializací sociálně vyloučených osob formou doprovázení ve i po výkonu trestu odnětí svobody.

Zúčastnili jsme se Pražské štafety – YRR

Zúčastnili jsme se Pražské štafety – YRR

Máme za sebou skvělý závod Yellow Ribbon Run – běh se žlutou stužkou, který jsme si s týmem A-GIGA moc užili. Měsíce náročné přípravy se zúročily a všichni členové týmu předvedli úžasné sportovní výkony. Už se moc těšíme na další závod v roce 2020.

Pomáháme v doporovázení našich klientů

Pomáháme v doporovázení našich klientů

Takto modelujeme na seminářích nové metody doprovázení našich klientů po opuštění výkonu trestu odnětí svobody.

1234