Jiřinka

V dnešní době si chtějí přivydělávat i maminky na MD. Tento problém řeší většina z nich. A co takhle práce v call centru?
Zeptali jsme se Jiřinky, která nyní pracuje na pozici teamleader.

Jak jsi se dostala k práci telefonního operátora v A-GIGA?

Po mateřské dovolené se práce hledá špatně asi všem maminkám, ale A-GIGA zrovna nabírala nové operátory. Jejich nabídka se mi zalíbila a pracovní dobu jsem si
mohla nastavit takovou, která mi vyhovovala. Neměla jsem co ztratit.

Jaké má práce v call centru výhody oproti jinému zaměstnání?

Výhodu určitě vidím v tom, že neustále rozvíjím slovní zásobu a učím se používat argumentaci ve svůj prospěch. Ty se mimojiné dají skvěle využít i doma na manžela tak, aby jeho poslední slova byla: Máš pravdu miláčku! (smích)
Také je úžasné jak rychle se například maminka jako já po MD aklimatizuje a může opět „normálně“ mluvit. Jistě si dovedete představit obsah slovní zásoby maminek, když tři roky řeší jen plenky, mléko, kašičky a samé „ťuťu-ňuňu“.

Je možné zvládnout pracovat a při tom se starat o dítě? Vychází vedení vstříc?

Určitě! Po téhle stránce mužů práci u nás jen doporučit. Nevím o jiné firmě, kde by maminka s drobečkem měla takové výhody co se týče pracovní doby. A navíc A-GIGA nabízí maminkám hlídání dětí! Zvládnout se to dá levou zadní. Vždyť to přece stejně všechno děláme pro ta naše malá srdíčka.

Co se ti tu nejvíce líbí?

Nejvíc se mi líbí to, jak všichni držíme spolu a jedeme na výsledek. Kolektiv je super! Myslím, že se nám povedlo vybudovat skvělý tým. Mám všechny tady moc ráda a je mi ctí s nimi pracovat. Mimochodem všem Vám moc děkuju! Jste skvělí!

Jak dlouho tady pracuješ a jaký je tvůj výdělek?

V A-GIGA pracuju od srpna roku 2011. Po finanční stránce, jsem více než spokojená! Na poměry v Lounech mám parádní výdělek.
Číslo neřeknu,ale jsem bohatá! (smích)

Co by jsi vzkázala ostatním, kteří přemýšlí o práci v call centru?

Když jsem začínala pracovat v CC, myslela jsem, že to nezvládnu a vzdám to po prvním hovoru se zákazníkem. Dnes jsem moc ráda, že jsem zůstala.
Nechtěla bych už dělat nic jiného. A všem maminkám bych chtěla vzkázat, ať jsou do toho s námi! Moc se na Vás těšíme!

Zajímá Vás více informací? Neváhejte nás kontaktovat zde nebo telefonicky 413 034 721.